Tapybos ant šilko pamokos

Užsiėmimai tiems, kurie domisi menu ir nori pabandyti kurti patys.

Jeigu Jūs norite pailsėti nuo rutinos, kūrybingai praleisti laiką malonioje aplinkoje ir pabendrauti su bendraminčiais prie kavos puodelio, kviečiame Jus į mūsų dirbtuvę. Čia Jūs galite susipažinti su batikos, tapybos ant šilko ir dažymo technikomis, taipogi sukurti kompozicijas, kurios papuoš Jūsų namų interjerą,  sukurti neužmirštamas dovanas savo artimiesiems ir draugams.

Užsiėmimai pradedantiesiems ir ne tik vyksta mažose grupėse (iki 6-ių asmenų) arba individualiai pagal išankstinę registraciją patogiu Jums laiku. Pensininkams taikoma 20 % nuolaida. Užsiėmimuose tapome paveikslus, vitražiukus. 

Užsiėmimai grupėse:

 antradienis  ketvirtadienis  šeštadienis
 16:00 - 19:00          16:00 - 19:00   12:00 - 15:00

 Išankstinė registracija tel. 861545530, 861545528

Abonementas 4-iems užsiėmimams po 3 val.  – 75 Eur (visos medžiagos įeina į kainą)

Vienas užsiėmimas - 3 val. / 20 Eur + šilkas (kaina priklauso nuo paveikslo dydžio) 

Šalikus bei skareles tapome individualiuose užsiėmimuose (1-2 žmonės) - kaina: 7 Eur/val. + šilkas (kainą priklauso nuo dydžio).

 

Ekspres užsiėmimas su darbo apiforminimu 4-5 val./45 Eur (į kainą įeina medžiagos bei nutapyto darbo aptraukimas ant porėmio su pamušalu). Vyksta individualiai pagal išankstinį susitarimą.

 

Šilkinio paveikslėlio-vitražiuko tapyba: trukmė 4 val., kaina 30 Eur. (Apvalus paveikslėlis-vitražiukas d 30 cm)

 

Vaikams nuo 7 m. siūlome šilkinių paveikslėlių-vitražiukų tapymą. Tai nesudėtingas ir smagus užsiėmimas kuriame gali dalyvauti ir tėveliai.

Trukmė: 2-2,5 val. Kaina: apvalus paveikslėlis-vitražiukas d 30 cm. - 18 Eur
 

Šaliko, skarelės dažymas ŠIBORI technika. Tai greitas būdas sukurti nuostabią dovaną savo bičiulei arba stilingą aksesuarą sau pačiai. Šibori audinių marginimo menas dažnai painiojamas su batika. Marginant šibori būdu vaškas ar kitokie tepami rezervai visiškai nenaudojami, kitaip negu batikoje. Šibori yra audinių marginimo menas, kur raštai kuriami susukimo, lankstymo-suspaudimo, dyksniavimo ir raišiojimo būdais. Neįtiketina tai, kad kruopštaus ir tikslaus darbo rezultatas - įdomus ir vienetinis rankų darbo audinys. Niekada negali žinoti, koks audinys gausis, kol jo nenudažysi ir neatriši. Šibori, kaip ir daugelis Japonijos menų, remiasi atsitiktinumu ir intuicija.

Galima pasirinkti šilko (pongee 5) skarelę 90x90 cm. arba šaliką 180x45 cm.

Trukmė: 1,5 - 2,5 val. (priklauso nuo žmonių skaičiaus).

Kaina: 20 Eur/žm.; 2-5 žmonės - 18 Eur/žm.; 6-10 žmonės - 17 Eur/žm.


Pas mus galite įsigyti dovanų kuponus į užsiėmimus.

Idėja dovanai

Dovanu kuponai

Bendradarbiavimas

Kviečiame bendradarbiauti dailininkus ir amatininkus, norinčius vesti mokymus arba organizuoti meninio pobūdžio renginius mūsų dirbtuvėje.